Top Drama Movie List by juki

Top Drama

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bad Guy ( Nabbeun namja ) 4.0/4 2.9/4
2. Dogville 4.0/4 2.9/4
3. Manderlay 3.5/4 2.9/4
4. 3 Iron ( Bin-jip ) 4.0/4 3.0/4
5. Hard Candy 4.0/4 2.9/4
6. 4 Months, 3 Weeks and 2 Days ( 4 luni, 3 saptamâni si 2 zile ) 4.0/4 2.9/4
7. Snow Angels 3.5/4 2.8/4
8. Lars and the Real Girl 3.5/4 2.8/4
9. Little Children 4.0/4 2.9/4
10. Boy A 4.0/4 2.8/4
11. Lives of Others, The ( Leben der Anderen, Das ) 3.0/4 3.2/4
12. Babel 3.5/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name