Movies of 2003 by Pollyanna

Movies of 2003

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Cheetah Girls 1.5/4 1.7/4
2. Biker Boyz 1.5/4 1.8/4
3. Secondhand Lions 2.5/4 2.8/4
4. Daddy Day Care 1.5/4 2.2/4
5. View from the Top 2.0/4 1.9/4
6. What a Girl Wants 2.0/4 2.2/4
7. Duplex 1.5/4 2.1/4
8. Just Married 2.0/4 2.0/4
9. Freaky Friday (2003) 2.0/4 2.4/4
10. Cheaper by the Dozen (2003) 3.0/4 2.3/4
11. Under the Tuscan Sun 3.0/4 2.7/4
12. Uptown Girls 2.5/4 2.4/4
13. How to Lose a Guy in 10 Days 3.0/4 2.5/4
14. The School of Rock 2.0/4 2.7/4
15. Peter Pan (2003) 2.0/4 2.7/4
16. Finding Nemo 2.5/4 3.2/4
17. Honey (2003) 2.0/4 1.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name