Movies of 2014
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Horrible Bosses 2 | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 2. | Cloud 9 (2014) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 3. | Need for Speed | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Maleficent | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Os Homens São de Marte... E é pra Lá que Eu Vou! | 2.0/4 | 2.5/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Horrible Bosses 2 | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 2. | Cloud 9 (2014) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 3. | Need for Speed | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Maleficent | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Os Homens São de Marte... E é pra Lá que Eu Vou! | 2.0/4 | 2.5/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |