Top of 2006 by PsychoKing1227

Top of 2006

# Movie Title Rating Overall Add
1. Babel 4.0/4 2.9/4
2. Brick (2006) 3.5/4 2.9/4
3. The Departed 4.0/4 3.3/4
4. The Last Kiss (2006) 4.0/4 2.5/4
5. Little Children 4.0/4 2.9/4
6. Little Miss Sunshine 4.0/4 3.1/4
7. Notes on a Scandal 3.5/4 2.9/4
8. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 3.0/4 3.2/4
9. The Pursuit of Happyness 3.5/4 3.0/4
10. Thank You for Smoking 3.5/4 2.8/4

Recent Comments

PsychoKing1227
PsychoKing1227
Producer

PsychoKing1227 - wrote on 08/20/09 at 02:29 AM CT

Top of 2006 comment

These are my picks for the top 10 films of 2006. Enjoy and comment.

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name