Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 2. | Fight Club | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Pulp Fiction | 2.5/4 | 3.4/4 | |
| 6. | The Place Beyond the Pines | 2.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 2. | Fight Club | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Pulp Fiction | 2.5/4 | 3.4/4 | |
| 6. | The Place Beyond the Pines | 2.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |