Best of 1981 by Protozoid

Best of 1981

# Movie Title Rating Overall Add
1. Prince of the City 4.0/4 2.8/4
2. Gallipoli 4.0/4 3.0/4
3. Last Metro, The ( dernier métro, Le ) 3.5/4 2.7/4
4. Three Brothers ( Tre fratelli ) 3.5/4 2.9/4
5. My Dinner With Andre 3.0/4 2.8/4
6. Reds 3.5/4 2.8/4
7. Blow Out (1981) 3.5/4 2.8/4
8. Ragtime 3.0/4 2.5/4
9. Excalibur 3.5/4 2.8/4
10. An American Werewolf in London 3.5/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name