Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Almost Famous | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Lost in Translation | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Straight Outta Compton | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Django Unchained | 3.5/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Almost Famous | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Lost in Translation | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Straight Outta Compton | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Django Unchained | 3.5/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |