Top Animation
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Finding Nemo | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Road to El Dorado | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Up (2009) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Cloudy with a Chance of Meatballs | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Monsters, Inc. | 3.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Finding Nemo | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Road to El Dorado | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Up (2009) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Cloudy with a Chance of Meatballs | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Monsters, Inc. | 3.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |