Top JCVD by ZJW

Top JCVD

# Movie Title Rating Overall Add
1. JCVD 3.0/4 2.8/4
2. Hard Target 2.5/4 2.3/4
3. Timecop 2.5/4 2.2/4
4. Universal Soldier 2.5/4 2.1/4
5. Cyborg 2.0/4 2.3/4
6. Street Fighter (1994) 1.5/4 1.7/4
7. Double Impact 1.5/4 2.0/4
8. Second in Command 1.5/4 2.0/4
9. Lionheart 1.0/4 2.0/4
10. The Quest (1996) 1.0/4 1.9/4
11. Replicant 1.0/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name