Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Spread | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 2. | The Curious Case of Benjamin Button | 1.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | 12 Rounds | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 4. | The Babysitter (1995) | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | The Deal (2008) | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 6. | The Tree of Life | 1.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Spread | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 2. | The Curious Case of Benjamin Button | 1.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | 12 Rounds | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 4. | The Babysitter (1995) | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | The Deal (2008) | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 6. | The Tree of Life | 1.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |