Favourite Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Sideways | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | About Schmidt | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Into the Wild | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Alfie (2004) | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Friday Night Lights | 4.0/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Sideways | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | About Schmidt | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Into the Wild | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Alfie (2004) | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Friday Night Lights | 4.0/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |