Actors Role #028: Nicolas Cage by mdtinney

Actors Role #028: Nicolas Cage

# Movie Title Rating Overall Add
1. Matchstick Men 4.0/4 2.8/4
2. Raising Arizona 3.0/4 2.9/4
3. Adaptation 3.0/4 2.9/4
4. Con Air 3.0/4 2.8/4
5. Face/Off 3.0/4 2.7/4
6. The Rock 3.0/4 2.8/4
7. Gone in 60 Seconds (2000) 3.0/4 2.5/4
8. Guarding Tess 3.0/4 2.4/4
9. Honeymoon in Vegas 3.0/4 2.4/4
10. National Treasure 3.0/4 2.7/4
11. Leaving Las Vegas 3.0/4 3.0/4
12. Moonstruck 3.0/4 2.8/4
13. National Treasure: Book of Secrets 3.0/4 2.6/4
14. Rumble Fish 3.0/4 2.5/4
15. World Trade Center 3.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name