Top Crime
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 12 Angry Men (1957) | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Dog Day Afternoon | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Blue Velvet | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Bonnie and Clyde | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Dirty Harry | 3.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 12 Angry Men (1957) | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Dog Day Afternoon | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Blue Velvet | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Bonnie and Clyde | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Dirty Harry | 3.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |