SHARKS
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Beast of War | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Jaws | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Jaws 2 | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Jaws 3-D | 4.0/4 | 1.7/4 | |
| 5. | Jaws: The Revenge | 4.0/4 | 1.4/4 | |
| 6. | Mako: The Jaws of Death | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 7. | Cruel Jaws | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | Killer Shark | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Cyclone ( Terror Storm ) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Shark Huntress | 4.0/4 | 2.8/4 |



