2023 by Cinemaniac

2023

# Movie Title Rating Overall Add
1. Beau is Afraid 3.5/4 2.5/4
2. Poor Things 3.5/4 3.1/4
3. Oppenheimer 3.5/4 3.5/4
4. Killers of the Flower Moon 3.5/4 3.6/4
5. The Zone of Interest 3.5/4 3.1/4
6. Barbie 3.5/4 2.6/4
7. Society of the Snow ( sociedad de la nieve, La ) 3.5/4 3.2/4
8. Nyad 3.5/4 2.8/4
9. John Wick: Chapter 4 3.0/4 3.3/4
10. Sound of Freedom 3.0/4 2.6/4
11. May December 3.0/4 3.2/4
12. Past Lives 3.0/4 3.2/4
13. The Holdovers 3.0/4 3.4/4
14. Are You There God? It's Me, Margaret 2.5/4 3.0/4
15. No One Will Save You 2.5/4 2.6/4
16. Anatomy of a Fall ( Anatomie d'une chute ) 2.5/4 3.2/4
17. Knock at the Cabin 2.5/4 2.6/4
18. Nowhere (2023) 2.5/4 2.8/4
19. The Killer (2023) 2.5/4 3.0/4
20. Infinity Pool 2.5/4 2.6/4
21. Inside (2023) 2.5/4 2.8/4
22. M3GAN 2.5/4 2.7/4
23. Cocaine Bear 2.0/4 2.6/4
24. Miranda’s Victim 2.0/4 2.5/4
25. The Family Plan 2.0/4 2.4/4
26. The Exorcist: Believer (2023) 1.5/4 1.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name