Movies I Want
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Hellboy II: The Golden Army | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer | 2.5/4 | 2.0/4 | |
| 3. | Die Hard | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Die Hard 2: Die Harder | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Die Hard: With a Vengeance | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 7. | Jet Li's: Fearless ( Huo Yuan Jia ) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Hero ( Ying xiong ) | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Romeo Must Die | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 10. | The Forbidden Kingdom | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 11. | Final Fantasy VII - Advent Children | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 12. | I Love You, Man | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 13. | Crank: High Voltage | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 14. | The Hitcher (2007) | 3.0/4 | 2.1/4 | 



