Top Documentary
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Bowling for Columbine | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Sicko | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Super Size Me | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Fahrenheit 9/11 | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Capturing the Friedmans | 3.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Bowling for Columbine | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Sicko | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Super Size Me | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Fahrenheit 9/11 | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Capturing the Friedmans | 3.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |