Top Family
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Home Alone | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | A Charlie Brown Christmas | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | The Karate Kid (1984) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Honey, I Shrunk the Kids | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Charlotte's Web (1973) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Home Alone | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | A Charlie Brown Christmas | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | The Karate Kid (1984) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Honey, I Shrunk the Kids | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Charlotte's Web (1973) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |