Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Super Size Me | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | King of Kong: A Fistful of Quarters | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Grizzly Man | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Spellbound (2003) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Sicko | 3.5/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Super Size Me | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | King of Kong: A Fistful of Quarters | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Grizzly Man | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Spellbound (2003) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Sicko | 3.5/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |