Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Silver Linings Playbook | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Pitch Perfect | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Mean Girls (2004) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | 10 Things I Hate About You | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Mulan (1998) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Silver Linings Playbook | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Pitch Perfect | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Mean Girls (2004) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | 10 Things I Hate About You | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Mulan (1998) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |