Top Western
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Wyatt Earp | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Once Upon a Time in the West | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Unforgiven (1992) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | For a Few Dollars More ( Per qualche dollaro in più ) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Wild Bunch | 4.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Wyatt Earp | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Once Upon a Time in the West | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Unforgiven (1992) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | For a Few Dollars More ( Per qualche dollaro in più ) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Wild Bunch | 4.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |