Best Western
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Barquero | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | El Dorado (1967) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Bad Company (1972) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Open Range | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Lawless Breed (1953) | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | Pat Garrett and Billy the Kid | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 7. | Young Guns (1988) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Young Guns II | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 9. | The Cowboys (1972) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Five Savage Men ( Animals, The ) | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 11. | Taggart | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 12. | Shooter, The ( Deadly Shooter ) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 13. | Gold (2013) | 3.5/4 | 3.3/4 |



