Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 12 Angry Men (1957) | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Se7en | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Memento | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Pulp Fiction | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Fight Club | 3.5/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 12 Angry Men (1957) | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Se7en | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Memento | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Pulp Fiction | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Fight Club | 3.5/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |