Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Titanic (1997) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Jaws | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | The Godfather | 3.5/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Butch Cassidy and the Sundance Kid | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Smokey and the Bandit | 3.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Titanic (1997) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Jaws | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | The Godfather | 3.5/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Butch Cassidy and the Sundance Kid | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Smokey and the Bandit | 3.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |