Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Daddy-Long-Legs (1919) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | It's a Wonderful Life | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Marty | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Autumn Leaves | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Giant (1956) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Mother Wore Tights | 4.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Daddy-Long-Legs (1919) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | It's a Wonderful Life | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Marty | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Autumn Leaves | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Giant (1956) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Mother Wore Tights | 4.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |