1981 by Gremista

1981

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Fox and the Hound 2.5/4 2.9/4
2. Heavy Metal 2.5/4 2.6/4
3. History of the World: Part I 4.0/4 2.9/4
4. Home on the Rails ( Het Treinhuisje ) 3.5/4 2.8/4
5. Mommie Dearest 3.0/4 2.7/4
6. My Dinner With Andre 4.0/4 2.8/4
7. Reds 4.0/4 2.8/4
8. Taxi to the Toilet ( Taxi zum Klo ) 3.0/4 2.9/4
9. Time Bandits 3.0/4 2.6/4
10. Zombie Lake ( lac des morts vivants, Le ) 0.5/4 1.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name