The L Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | I Can't Think Straight | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Imagine Me & You | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Nina's Heavenly Delights | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Saving Face | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Puccini for Beginners | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Affinity | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Room in Rome ( Habitación en Roma ) | 2.0/4 | 2.4/4 | |
| 8. | Loving Annabelle | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 9. | Fire (1997) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Go Fish | 2.0/4 | 1.7/4 | 



