Top Comedy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Hot Fuzz | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Shaun of the Dead | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Zombieland | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Drag Me to Hell | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! | 3.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Hot Fuzz | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Shaun of the Dead | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Zombieland | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Drag Me to Hell | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! | 3.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |