Top bollywood
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mohabbatein | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Dilwale Dulhania Le Jeyenge | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Devdas | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Om Shanti Om | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Something is Happening ( Kuch Kuch Hota Hai ) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mohabbatein | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Dilwale Dulhania Le Jeyenge | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Devdas | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Om Shanti Om | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Something is Happening ( Kuch Kuch Hota Hai ) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |