Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fiddler on the Roof | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Nightmare Before Christmas | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | My Fair Lady | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Willy Wonka & the Chocolate Factory | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fiddler on the Roof | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Nightmare Before Christmas | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | My Fair Lady | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Willy Wonka & the Chocolate Factory | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |