Top Mystery
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Arsenic and Old Lace | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | North by Northwest | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Rear Window | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Thin Man | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Sixth Sense | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Vertigo (1958) | 3.5/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Arsenic and Old Lace | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | North by Northwest | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Rear Window | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Thin Man | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Sixth Sense | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Vertigo (1958) | 3.5/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |