Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Elephant (2003) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Celebration, The ( Festen ) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Breaking the Waves | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Dogville | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Dancer in the Dark (2000) | 4.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Elephant (2003) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Celebration, The ( Festen ) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Breaking the Waves | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Dogville | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Dancer in the Dark (2000) | 4.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |