Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | X-Men: First Class | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Cleopatra Jones | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Shawshank Redemption | 3.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Die Hard | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Inception | 3.5/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | X-Men: First Class | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Cleopatra Jones | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Shawshank Redemption | 3.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Die Hard | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Inception | 3.5/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |